Nasi partnerzy


Mediconcept Centrum Medyczne

MEDICONCEPT jest prywatna kliniką specjalistyczną, która zapewnia kompleksową opiekę medyczną w zakresie ginekologii i położnictwa, stomatologii i innych poradni specjalistycznych oraz zabiegów operacyjnych. W oparciu o znakomity zespół lekarzy specjalistów, wykwalifikowany personel pomocniczy oraz nowoczesną aparaturę diagnostyczną oferuje kompleksową opiekę medyczną. Procedury opieki nad Pacjentem uwzględniają najnowsze osiągnięcia współczesnej medycyny.

MEDICONCEPT istnieje od 2002 roku i stale rozszerza swoją działalność o nowe poradnie specjalistyczne i zabiegi. Również rozwija swoją działalność w dziedzinie medycyny estetycznej.

MEDICONCEPT jest nowoczesnym ośrodkiem medycznym, posiada m.in. najwyższej klasy cyfrowe aparaty USG, widekolposkop, aparat do zabiegów kriochirurgicznych, aparaturę do małoinwazyjnych zabiegów laparoskopowych i histeroskopowych, lasery do zabiegów kosmetologicznych, jak i do zabiegów chirurgicznych m.in. do laserowego usuwania żylaków . Sprzęt medyczny jest systematycznie wymieniany w celu zapewnienia najwyższego standardu diagnostyki medycznej.

W ośrodku MEDICONCEPT Pacjentami opiekują się lekarze posiadający duże doświadczenie. Większość z nich posiada drugi stopień specjalizacji oraz tytuł doktora nauk medycznych. Poza tym, pracę lekarzy wspomaga wysoko wykwalifikowany pomocniczy personel medyczny i administracyjny.

 

INI International Neuroscience Institute

INI International Neuroscience Institute w Hannoverze jest specjalistyczną kliniką i ośrodkiem naukowym specjalizującym się w schorzeniach:

  • mózgu
  • rdzenia kręgowego
  • kręgosłupa
  • układu kostnego

Departament neurochirurgii w instytucie INI jest renomowanym międzynarodowym szpitalem oraz ośrodkiem referencyjnym Światowego Stowarzyszenia Neurochirurgów do szkolenia neurochirurgów z całego świata.

Renomowany zespół specjalistów w dziedzinach neurochirurgii, neuroradiologii i neurologii, najnowocześniejsza technologia medyczna oraz warunki pobytu zapewniają pacjentom najwyższej jakości poziom opieki medycznej.

Centrum Rehabilitacji Libold współpracuje między innymi z Kliniką Neurochirurgii Pediatrycznej kierowanej przez światowej sławy neurochirurga pediatrycznego prof. Concezio Di Rocco.

 

Neurodevice

Neurodevice specjalizuje się w rozwoju innowacyjnych rozwiązań z zakresu terapii, diagnostyki i badań naukowych dotyczących mózgu i centralnego układu nerwowego, dając światu rozwiązania, które zmieniają jakość ludzkiego życia. Należy do czołówki światowych podmiotów kreujących obraz współczesnej neuronauki.

Pracuje nad rozwojem i realizacją projektów z różnych obszarów neuronauki. Współtworzy technologię umożliwiającą nowatorską terapię i diagnostykę oraz przeprowadzenie przełomowych badań nad funkcjonowaniem mózgu, a ponadto opracowujemy metody diagnostyczne i terapeutyczne dla pacjentów cierpiących na zaburzenia układu nerwowego.

Portfolio Neurodevice obejmuje wiele pionierskich projektów przygotowywanych we współpracy z uznanymi badaczami i ośrodkami naukowymi, wśród których znajdują się Uniwersytet Johna Hopkinsa w Baltimore, Instytut Maxa Plancka i University College of London. Z technologii i rozwiązań opracowanych przez Neurodevice korzystają m.in. Klinika Budzik, Boston Children’s Hospital i Saitama Childrens Medical Center w Japonii. Do Neuro Device zgłaszają się także znani inwestorzy, np. Yigal Erlich – ojciec izraelskich startupów, czy też globalne przedsiębiorstwa, takie jak Siemens, GE czy Bayer, dla których Neurodevice tworzy urządzenia medyczne będące pierwszymi tego typu na świecie.

 

Fundacja Libold

Fundacja Libold została utworzona w 2015 roku, we Wrocławiu przez Izabelę i Aleksandra Libold. Jest organizacją pozarządową non profit prowadzącą szeroko rozumianą działalność pożytku publicznego w zakresie ochrony, ratowania, przywracania i poprawy zdrowia dzieci.

Fundacja Libold jest jedną z nielicznych w Polsce Fundacji opierających swoją działalność prawie w całości na prywatnym kapitale fundatorów Izabeli i Aleksandra Libold oraz środków pieniężnych prezkazanych przez darczyńców, głównie rodziców i opiekunów naszych małych pacjentów

 

Elmiko Medical

Firma Elmiko powstała w 1978 roku jako mała firma projektująca układy, urządzenia elektroniczne. Od ponad 40 lat specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu najnowszych technologii z zakresu elektroniki oraz informatyki w medycynie. Stała, wieloletnia współpraca z prestiżowymi placówkami naukowymi zaowocowała powstaniem wysokiej klasy aparatury medycznej do diagnostyki neurofizjologicznej pod marką EEGDigiTrack.

Od wielu lat nasz wysoko wykwalifikowany zespół inżynierów i informatyków nieustannie pracuje nad nowymi rozwiązaniami oraz polepszeniem jakości, funkcjonalności naszych aparatów. Dzięki temu, co kilka miesięcy wprowadzamy nowe wersje urządzeń i oprogramowania, a marka Elmiko jest zawsze kojarzona z najnowocześniejszymi rozwiązaniami dla medycyny.

 

Soterix Medical

Soterix Medical Inc. została utworzona w celu rozwoju i wdrażania innowacyjnej technologii medycznej przeznaczonej dla terapii zaburzeń neuropsychiatrycznych i neurologicznych oraz rehabilitacji. Aktualnie jest światowym liderem w próbach klinicznych skoncentrowanych na nie inwazyjne techniki neuromodulacyjne. Aktualnie prowadzi ponad 450 badań w Stanach Zjednoczonych i na świecie. Od najbardziej skoncentrowanych nie inwazyjnych systemów do najbardziej przenośnych jednostek, Soterix Medical dostarcza klinicystom i pacjentom unikalne rozwiązania.

 

MyWam

Firma MyWam od ponad 10 lat zajmuje się zaopatrywaniem w sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny dzieci z dysfunkcjami. Wszystkie produkty są dopasowane są do indywidualnych potrzeb dziecka w najbardziej przydatny dla niego sposób. Produkty firmy dostępne są w ponad 26 krajach na świecie i przyczyniają się do zwiększenia komfortu codziennego życia najmłodszych pacjentów.

 

neuroConn

neuroConn jest technologiczną marką firmy neuroCare, światowym pionierem nieinwazyjnej neuromodulacji. Ta niemiecka marka jest znana jest z praktycznej technologii medycznej stosowanej w neuronauce i badaniach naukowych, jak również diagnozowaniu i terapii zaburzeń neuropsychologicznych.

 

Elektrostymulatory.net

Elektrostymulatory.net jest dystrybutorem między innymi urządzeń wspomagających rehabilitację Compex. Marka ta, od ponad dwudziestu lat buduje dominującą pozycję w dziedzinie fizjoterapii, kontroli nad bólem i treningu sportowego. Potwierdzona klinicznymi badaniami skuteczność kwalifikuje urządzenia Compex jako spełniające standardy 93/42 dla klasy II urządzeń medycznych.

Rehabilitacja na sali:

Zapraszamy serdecznie do naszego
centrum rehabilitacji dzieci i niemowląt w celu
zapoznania się z ofertą rehabilitacji na sali.

CENTRUM  REHABILITACJI  LIBOLD
ul. Sosnowa 23
51-361 Wilczyce koło m. Wrocław

Kontakt:

IZABELA  LIBOLD
tel.: (+48) 502-392-409